Quantum qguar - szkolenia

Szkolenia WMS

Wykorzystaj w pełni potencjał Qguar WMS dzięki profesjonalnym szkoleniom dla jego użytkowników.

Czas trwania:  3 dni – (3 x 8 godzin)

Forma szkolenia:
Prezentacja oraz ćwiczenia z systemem

Przedmiot szkolenia:
Szkolenie dotyczy systemu Qguar WMS wspomagającego obsługę procesów magazynowych w przedsiębiorstwach dowolnego typu oraz różnej wielkości. Wspomaga on operacje z zakresu logistyki magazynowania zarówno w procesach magazynowania towarów własnych jak i w magazynach usługowych. Qguar WMS zawiera olbrzymi zestaw funkcji, które potrafią sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych klientów.

Dla kogo:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą się nauczyć obsługi systemu Qguar WMS od podstaw, w zakresie pozwalającym na obsługę całego systemu. Na przykładowej instalacji systemu Qguar WMS, zaprezentowane zostaną wszystkie najważniejsze możliwości, jakie oferuje ten system. W trakcie szkolenia uczestnicy będą samodzielnie ćwiczyć najważniejsze z poznanych operacji w oparciu o opis ćwiczeń i wskazówki trenerów. Każdy uczestnik tego szkolenia zyskuje wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielną pracę z systemem Qguar WMS.
Szkolenie jest szczególnie polecane osobom starającym się o pracę oraz nowym pracownikom firm, które używają systemu Qguar WMS.

Materiały

  • Spis tematyki
  • Program szkolenia
  • Rozkład zajęć

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje również dokumentację użytkownika systemu Qguar WMS.

Miejsce szkolenia:
Kraków, siedziba firmy Quantum.

Możliwe jest również przeprowadzenie tego szkolenia w lokalizacji dogodnej dla uczestników na indywidualnie ustalonych zasadach.

Termin:
Ustalany jest na bieżąco, na podstawie liczby zgłoszeń i ustaleń z osobami zainteresowanymi.

Koszt:
Oferta przygotowywana indywidualnie