Atmosfera w pracy

Jesteśmy średniej wielkości firmą i w systemie pracy łączymy to co najlepsze w korporacjach i niewielkich firmach. Wypracowaliśmy nowoczesne metodologie pracy i procedury, które pozwalają nam tworzyć dobre oprogramowanie oraz skutecznie je wdrażać. Jednocześnie jesteśmy postrzegani na rynku pracodawców jako firma, która dba o dobry klimat pracy, oparty na zaufaniu i pozytywnych relacjach między ludźmi. To, co jest również cenione, to elastyczne godziny pracy i postrzeganie pracownika przez pryzmat jego zobowiązań rodzinnych, prywatnych.

Nasz rozwój to Ty

Wymianie pomysłów i informacji w Quantum sprzyja płaska struktura komunikacji. Promujemy bezpośrednie i otwarte kontakty z przełożonymi i Zarządem. Dzięki krótkiej i prostej ścieżce wymiany informacji pomysły szybciej przechodzą przez proces decyzyjny. Komunikację wspiera wewnętrzne narzędzie społecznościowe Central Park. Aby utrzymywać się w dobrej formie intelektualnej zorganizowaliśmy Klub Samokształceniowo-Inspirujący. Comiesięczne spotkanie to przestrzeń na zaciekawienie naszych kolegów i koleżanki tematami, które nas interesują, motywują, napędzają.

Polityka wynagradzenia

Mamy świadomość, że dla pracowników istotne jest ich wynagrodzenie i przejrzyste zasady jego przyznawania. W Quantum posiadamy system wyceny stanowisk pracy stworzony w oparciu o opisy stanowisk i ścieżki kariery, a także jasne zasady świadczeń dodatkowych. Tworząc politykę wynagradzania dokładamy wszelkich starań by była ona motywująca, a otrzymane płace konkurencyjne.

Świadczenia dodatkowe

  • premie kwartalne uzależnione od uzyskanych wyników
  • dofinansowanie kart sportowych i innych aktywności ruchowych
  • dofinansowanie kursów językowych
  • inne rzeczy finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych jak imprezy firmowe, imprezy Mikołajkowe dla dzieci pracowników, bony noworoczne.