Quantum qguar – nasze wartości

Poznaj nas i nasze wartości

Szukasz ciekawej pracy, przyjaznej atmosfery i autentycznych możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy dumni z naszych pracowników

W Quantum Qguar pracuje sto kilkadziesiąt osób. To ludzie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach, takich jak informatyka, logistyka, zarządzanie projektami. Ale to co cenimy u naszych pracowników to przede wszystkim ich zaangażowane podejście do pracy. To osoby, które czerpią satysfakcję z projektowania rozwiązań, które usprawniają procesy logistyczne w firmach w Polsce i na świecie. W procesie rekrutacyjnym szukamy osób proaktywnych, odnajdujących się dobrze w pracy zespołowej, chętnych rozwijać kompetencje w obszarze IT z ukierunkowaniem na logistykę. Mamy ambitne cele, ale też zasady i wartości, które pomagają nam te cele osiągać.

Innowacyjność – wyzwania i zmiany

Branża IT to wymagająca dziedzina gospodarki. Szukamy osób o otwartym umyśle, odważnych, gotowych tworzyć i rozwijać nowe rozwiązania. Każda innowacja jaką dzielą się z nami nasi pracownicy to innowacja przez duże „I”. Obojętnie, czy jest to usprawnienie wewnątrz firmy, czy nowe rozwiązanie biznesowe. Jakiekolwiek stanowisko zajmować będziesz w naszej firmie, tworzysz rzeczy, które mają znaczenie.

Stabilność – spójność, odpowiedzialność

Działamy na polskim rynku już 20 lat. Jesteśmy pracodawcą, który ma ugruntowaną pozycję w Polsce i kontynuuje swój rozwój poprzez ekspansje na nowe rynki. Nasz system Qguar obsługuje wiele przedsiębiorstw w Europie i poza jej granicami, a od niedawna nasz kierunek to Ameryka Południowa.

Współpraca – słuchanie i wsparcie

To, co cenią w nas nasi klienci, to szerokie wsparcie jakie im oferujemy na każdym etapie realizacji projektu. Współpraca oparta na szacunku i zaufaniu to fundament, na którym budujemy nie tylko nasze relacje z klientami, ale również te wewnątrz Quantum. Wiemy, że oprócz nowoczesnych procedur tworzenia oprogramowania ważne są codzienne relacje między pracownikami. Staramy się budować przyjazną atmosferę pracy, w której każdy czuje się swobodnie.