Kariera

Szukasz ciekawej pracy, przyjaznej atmosfery i autentycznych możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Kariera
Kariera

Szukasz ciekawej pracy, przyjaznej atmosfery i autentycznych możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Program płatnych letnich staży

Jesteśmy producentem systemów IT dla logistyki i produkcji z siedzibą w Krakowie. Zapraszamy studentki i studentów różnych kierunków (informatycznych, logistycznych, ekonomicznych, społecznych) do udziału w płatnych stażach w naszej firmie!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami: staz@quantum-software.com

Dlaczego warto

Poznaj najważniejsze zalety stażu w Quantum software:

 • staż umożliwia zdobycie pierwszych doświadczeń w szybko rozwijającej się branży – na styku świata IT oraz logistyki i produkcji,
 • staże w naszej firmie są płatne – wierzymy, że każda praca powinna być wynagradzana,
 • nasze stażowe stanowiska zawsze opieramy na umiejętnościach, które stażyści pozyskują w trakcie studiów – powierzamy im zatem zadania dopasowane do poziomu ich kompetencji, ale zarazem atrakcyjne i rozwijające,
 • zapewniamy zorientowaną na cele, ale jednocześnie przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy,
 • zapewniamy elastyczne godziny pracy, co pozwala pogodzić staż z zajęciami na uczelni,
 • osobom, które najlepiej realizują stażowe zadania, proponujemy stałą współpracę – również proponując elastyczne godziny i/lub pracę w wymiarze części etatu.

Kogo szukamy?

Szukamy studentek i studentów różnych kierunków studiów – przede wszystkim informatycznych i logistycznych, ale również ekonomicznych czy społecznych. Nasz Program Stażowy kierujemy przede wszystkim do osób studiujących na 3., 4. lub 5. roku studiów.
Już wkrótce będziemy poszukiwać osób do 6. działów firmy.

Dział Rozwoju

Jego zadaniem jest rozwój naszych systemów w wersji standardowej (m.in. WMS i MES). Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków informatycznych.
To dział dla Ciebie, jeśli jesteś osobą, która cechuje się dokładnością, lubi schodzić do szczegółu, jest dociekliwa. Bardzo nam się spodobasz, jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że praca programisty to nieustanny rozwój i nigdy nie jest się w miejscu, z którego nie widać nowych możliwości optymalizacji kodu!

Dział Serwisu i Wdrożeń

Zajmuje się obsługą klienta, zwłaszcza wdrażaniem i serwisowaniem naszych systemów. Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków informatycznych i logistycznych.
To dział dla Ciebie, jeśli jesteś osobą, która ceni pracę zespołową, dobrze czuje się w relacjach międzyludzkich, wykazuje inicjatywę, by pozyskiwać wiedzę, angażuje się w pracę i potrafi konsekwentnie prowadzić tematy do końca.

Dział IT

Część firmy zajmująca się administracją systemami i zarządzaniem hardware’em. Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków informatycznych. To dział dla Ciebie, jeśli jesteś osobą, która wie, że dział IT w organizacji to kosmos technologii, środowisk, i narzędzi, a także ma chęć pracować z zadaniami o różnych priorytetach i z różnych specjalizacji. Taką osobę musi cechować przyjazne usposobienie i cierpliwość – Twoje koleżanki i koledzy z innych działów będą oczekiwać pomocy w najróżniejszych tematach.

Dział Marketingu i Handlu

Zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów. Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków logistycznych, społecznych i ekonomicznych.
To dział dla Ciebie, jeśli jesteś osobą, która chętnie nawiązuje nowe kontakty, jest proaktywna w swoich działaniach, potrafi sprawnie posługiwać się internetem w poszukiwaniu właściwych informacji. Jeśli do tego potrafisz łączyć wiedzę techniczną z miękkimi kompetencjami i masz siłę przebicia w nowych kontaktach biznesowych, to zapewne szukamy właśnie Ciebie!

Dział HR

To dział, który odpowiada za rekrutację nowych talentów do Quantum oraz administrację obszarami związanymi z zatrudnieniem. Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków społecznych i humanistycznych.
To dział dla Ciebie, jeśli jesteś osobą otwartą na wszystkich, łatwo nawiązujesz relacje, cechujesz się wysoką inteligencją emocjonalną, a do tego jesteś osobą zorganizowaną i panującą nad zadaniami i czasem.

Business Development Unit

Zadaniem tej jednostki jest poszukiwanie nowych szans rozwoju dla firmy oraz zarządzanie projektami. Staże w tym dziale skierowane są do osób z kierunków logistycznych, ekonomicznych i społecznych.
To dział dla Ciebie, jeśli lubisz pracę projektową, cenisz myślenie poza schematami, a także posiadasz zacięcie do organizowania – pracy, wydarzeń, treści.

Poznaj historie stażystów

Proces rekrutacji w 5 krokach

 1. Zobacz nasze propozycje stanowisk stażowych. Wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i kompetencjom oraz wizji rozwoju zawodowego.
 2. Wyślij aplikację i CV korzystając z dostępnego formularza.
 3. Poczekaj na kontakt z naszej strony – jeśli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, by Cię lepiej poznać i zapytać o dotychczasowe doświadczenia.
 4. Jeśli poczujemy, że nadajemy na tych samych falach, zaproponujemy Ci staż.
 5. W przypadku niektórych stanowisk stażowych możliwa będzie kontynuacja współpracy. Może się więc zdarzyć tak, że będzie nam trudno się z Tobą rozstać i wówczas z przyjemnością zaproponujemy Ci kolejny etap przygody z Quantum.

Zgłoś swoją kandydaturę