Qguar DAS – archiwizacja danych

DAS – Archiwizacja danychQguar DAS (Database Archive System) umożliwia regularne archiwizowanie danych w trakcie pracy systemu produkcyjnego na osobnym (znacznie mniejszej wydajności) serwerze, z dokładnym określeniem przedziałów czasowych, które podlegają archiwizacji. Tworzona baza archiwalna jest w pełni funkcjonalną bazą z punktu widzenia określonego systemu Qguar, więc w dowolnym momencie użytkownik, który chcę sięgnąć po dane archiwalne, może się do niej zalogować. System umożliwia regularną archiwizację danych operacyjnych, technicznych oraz podstawowych w niezauważalny dla pracy systemu produkcyjnego sposób. Rozwiązanie znakomicie wpływa na utrzymywanie stałej wielkości baz produkcyjnych, zwiększenie ich stabilności oraz wydajności oraz zmniejsza koszty ewentualnej rozbudowy serwerów produkcyjnych.
 
DAS
 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest spółka Quantum Qguar sp. z o.o. („Quantum”) z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 3a, 30-633 Kraków.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...